top of page

Slime Çeşitleri

Alacağınız slime 'ı iyi tanımanız ve size en uygun slime seçimini yapmanız için aşağıdaki gibi genel bir bilgi hazırladık. Tabi ki hepsini denemenizi isteriz ancak başlangıç olarak en iyisini seçmenizi istiyoruz.


Basic Slime ; Bütün slime çeşitlerinin temelini oluşturan ve farklı çeşitleri olan en basit slime türüdür. Daha yapışkan bir yapıya sahip olmakla beraber, esnekliği sıcaklığa bağlı olarak değişim gösterir. Puppy Lovers Slime , Jelly Belly Slime , Unicorn Spark Slime vb.


Butter Slime; Yapısal olarak basic slime ’a kıyasla dava kıvamlı bir yapısı olan slimedır. Akışkanlığı basic slime kadar olmasa da esnekliği daha fazladır. Oynaması kremamsı yapısı nedeniyle oldukça keyiflidir. Yapışmayan yapısı ve elde bıraktığı yumuşaklığı nedeniyle de oldukça sakinleştiricidir.


Cloud Slime; Slime'ın Newtonian olmayan özelliğine biraz daha farklı bir açı getiren bu slime , diğer slime 'lardan beş duyu için de farklıdır. Daha ıslak ve hışırtılı bir yapısı olan bu slime , esnekliğinde çok fark yaratmasa da genel dokunma duyusunda ve işitme duyusunda fark yaratır.

Pembe Butter Slime
Slime Çeşitleri65 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page